Beselidhja Publishing logoTitujt e serisė Bibla Flet Sot

 

 

 

Faqja e parė Rreth nesh Seria BFS Librat e Botuar Titujt e Serisė BFS Libraritė Links

View this page in English ENGLISH

 

 

Kėtu do tė gjeni njė listė tė plotė tė titujve tė serisė "Bibla Flet Sot".

Titujt e nėnvizuar dhe me ngjyrė blu tregojnė librat e botuar nė shqip deri tani.

 

 

Mesazhi i Zanafillės 1-11

Mesazhi i Zanafillės 12-50

Mesazhi i Ligjit tė Pėrtėrirė

Mesazhi i Gjyqtarėve

Mesazhi i Ruthit

Mesazhi i Kronikave

Mesazhi i Nehemias

Mesazhi i Jobit

Mesazhi i Fjalėve tė Urta

Mesazhi i Predikuesit

Mesazhi i Kantikut tė Kantikėve

Mesazhi i Isaias

Mesazhi i Jeremias

Mesazhi i Danielit

Mesazhi i Oseas

Mesazhi i Amosit

Mesazhi i Joelit, Mikeas & Habakukut

Mesazhi i Predikimit nė Mal

Mesazhi i Markut

Mesazhi i Lukės

Mesazhi i Gjonit

Mesazhi i Veprave

Mesazhi i 1 Korintasve

Mesazhi i 2 Korintasve

Mesazhi i Galatasve

Mesazhi i Efesianėve

Mesazhi i Filipianėve

Mesazhi i Kolosianėve dhe Filemonit

Mesazhi i 1 & 2 Thesalonikasve

Mesazhi i 2 Timoteut

Mesazhi i Hebrenjve

Mesazhi i Jakobit

Mesazhi i 1 Pjetrit

Mesazhi i 2 Pjetrit & Judės

Mesazhi i Letrave tė Gjonit

Mesazhi i Zbulesės

 

Faqja e parė Rreth nesh Seria BFS Librat e Botuar Titujt e Serisė BFS Libraritė Links

 

BESELIDHJA Publishing

KP 2907 Tirana    Rmano@albmail.com