Beselidhja Publishing logoLibraritė

 

 

 

Faqja e parė Rreth nesh Seria BFS Librat e Botuar Titujt e Serisė BFS Libraritė Links

View this page in English ENGLISH

 

 

1. BUK (Bibloteka Ungjillore e krishterė) VUSH – Tiranė

 

2. Qendra Stefan Rr. Hoxha Tahsim Tiranė

 

3. Kristian Vogeli   Rr. Frosina Plaku Nr. 36 Tiranė

 

4. Albert Dosti ‘Rruga e Paqes’ Church – Lushnjė  

 

5. Bum Com Chrisitan Bookstore - Prishtina

 

Ēmimi me shumicė     400 lek

Ēmimi nė librari          500  Lek

 

Nė qoftė se ju nuk mund tė vini nė Tiranė, Shtėpia Botuese BESELIDHJA mund t’jua dėrgojė librat me anė tė postės, dhe ju po ashtu mund tė dėrgoni pagesėn me postė nė adresėn e mėposhtme.

 

Romeo Mano

KP 2907

TIRANE  

 

Faqja e parė Rreth nesh Seria BFS Librat e Botuar Titujt e Serisė BFS Libraritė Links

 

BESELIDHJA Publishing

KP 2907 Tirana    Rmano@albmail.com